Buz Lazer Epilasyon | Evolusi Güzellik | Lazer Epilasyon Eskişehir | Cilt bakımı

Hizmetlerimiz

Buz Lazer Epilasyon

BİZİ SİZ DENETLEYİN!!!

Dünyada Bir İlk Uygulama yaptırdığınız cihaza müşteri şifrenizle 24 saat bağlanabilir atış sayılarınızı, seanslarınızı, tarihlerinizi, uzmanlarınızı ve hangi bölgelere kaç atış yapıldığınız anlık olarak takip edebilirsiniz.

LAZER ARAŞTIRMASI YAPANLAR İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLER!!!

6 MADDEDEN OLUŞAN ÖNERİDİR

LÜTFEN OKUYUN PARANIZI ÇÖPE ATMAYIN

Öncelikle bize gelin biz doğruyuz herkes yanlış demek değil amacımız, bunu samimi olarak belirtiriz. Bir çok merkez işini son derece iyi yapıyor.

1-) Eskişehir’de sizin de fark ettiğiniz gibi inanılmaz bir karmaşa bulunmakta herkes benim cihazım en iyi diyor Türkiye’de tek bende diyenleri bile görüyoruz İyi bir cihazın tek kişiye satılması size de garip geliyor değil mi ?

2-) Buz lazer kullanmayan yerler değişik fikirlerle akıl karıştırıyor Buz Başlık, Balığı Buz, Soğuk lazer gibi ifadeler kullanıyor. Genelde sonradan buza çevrilmeye çalışılan lazer kullananlar bu şekilde söylüyor.

3-) Diğer sorun sosyal medya hesaplarında en iyi cihazların görsellerini paylaşarak kendi cihazlarını koyamamalarıdır buna dikkat etmenizi öneririz. Size sunulan görsel ve marka işlem yaptırdığınızda söyledikleri cihazla aynımı?

4-) Lazer başlıkları en önemli maliyettir ve ömürlüdür bittiğinde değiştirilmesi gerekir değiştirilmezse de atış yapar fakat etkisizdir başlık değiştirilmez ise 250 tl ye bile tüm vücut 8-10 seans lazer yapılabilir. Gittiğiniz yerde başlığın atış sayısını görmek isteyin bu sayaçlar araç km si gibidir başlık değişmeden sıfırlanamaz işini doğru yapan her merkez bunu göstermekten memnuniyet duyacaktır.

5-) Cihaz maliyetlerini en basit yolla sahibinden com adresine girerek araştırabilirsiniz 10.000 TL yede -100.000 TL yede cihaz olduğunu göreceksiniz her salonun lazer işlemi yapmasının sebebi budur. %70-80 lere varan oranlarda indirim kampanya yapıp ağda fiyatına lazer yapanların iyi cihazları kullanmasının ihtimali var mıdır? Bize soracak olursanız iyi cihazların maliyeti düşünüldüğünde imkansızdır.

6-) Bir diğer tehlikede devasa kampanyalarla 2-3 ay içinde çok müşteriye paket satıp işyerlerini kapatıp ortadan kaybolmalarıdır. Tercih edeceğiniz merkezin geçmişini araştırın yerinde görün samimiyetlerini anlamaya çalışın.

BİZİM KURALLARIMIZ ve SİZE SUNDUKLARIMIZ;

Merkezimizde işe yaramayacak hiç bir uygulama önerilemez ve yapılmaz .

Kimseyi bekletmemek adına sadece randevuyla çalışıyoruz.

Lazerde yapılan tüm işlemlerinizi 3 farklı yere işleyerek takip ediyoruz aynı zamanda odalardaki ekranlardan sizlerde takip edebiliyorsunuz bunun avantajı nedir size kaçla atmıştık kaçıncı seanstı hangi bölgeydi kimdi uzmanınız gibi sorular asla sormayız.

Her seans kaç atış yapıldığını sizlerde görerek takip edebilirsiniz lazerde atış değerleri kadar atış sayısı da önemlidir.

Seans zamanlarınızın takibini tarafımızdan titizlikle yapılır yaklaştığında size bilgi verilir.

Hijyen konusunda son derece iddialıyız.

Tüm kullanılan ürünler kişiye özel ve kullan at şeklindedir.

7/24 instagram sayfamızdan internet sitesi canlı yardımından whatsapp, facebook, twitter hesaplarımızdan gelen sorularınız son derece hızlı cevaplandırılır.

Tüm işlemler sertifikalı uzmanlar tarafından yapılır.

Size davranış şeklimizi asla yaptırdığınız işlemin ücretine göre belirlemeyiz.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon; istenmeyen tüylerin ortadan kaldırılması amacıyla uygulanan tıbbi prosedür olarak tanımlanabilir. Lazer epilasyon sırasında lazer ışınları deriden geçerek kıl foliküllerine ulaşır ve bu kıl foliküllerinde yapısal değişim yaratarak kılların tekrar çıkmasını engeller.

Lazer epilasyonunun başarısı için kullanılan lazer epilasyon cihazının onaylı olması ve sağlık için risk teşkil etmediğinin belgelenmesi de önemli konular arasında yer alır.

Lazer epilasyon genellikle beyaz tenli ve koyu renkli tüylere sahip olan kişilerde çok yüksek bir başarı oranına sahip olsa da; değişen ve gelişen teknolojik yöntemlerle artık tüm ten ve kıl tiplerine etki edebilen lazer epilasyon yöntemleri kullanılır hale gelmiştir.

Lazer Epilasyonu Hangi Bölgelere Yapıyoruz?

Doğru lazer epilasyon yöntemi seçildiğinde ve konusunda uzman kişilerin kontrolü altında gerçekleştirildiğinde lazer epilasyon tüm vücuda uygulanabilir.

Lazer epilasyon genellikle omuzlara, sırta, bacaklara, yüze, genital bölgeye, koltuk altlarına uygulanmaktadır.

Lazer Epilasyon Yöntemlerini Kimlere Uyguluyoruz?

İstenmeyen tüylerinden ötürü şikayet yaşayan kişilere lazer epilasyon tedavisinin uygulanabilmesi için kişilerin 14 yaşından büyük olması, kronik rahatsızlıklarının olmaması gerekir.

Kadınlara lazer epilasyon uygulanacaksa hamile olup olmadıklarının bilinmesi gerekmektedir.

Kişide aşırı tüylenme problemi varsa; bu sorunun altında yatan gerçek neden bulunmalı ve gerekirse hormon tedavisiyle de süreç desteklenmelidir.

Lazer Epilasyon Kalıcı Çözüm Sunar mı?

Lazer tedavi yöntemi 1960lı yıllardan günümüze farklı amaçlarla medikal tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. En etkili olduğu alanların başında epilasyon gelmektedir.

Hayat kalitesini düşüren ve insanların günlük yaşamlarını kısıtlayabilen istenmeyen tüylere yönelik geliştirilen bu yöntem; ağda ya da jilet gibi geçici çözümler sunmamaktadır.

Lazer epilasyon yöntemi ile elde edilen sonuçların %100 oranında etkili ve kalıcı olacağı iddia edilemez ancak en az %70-%80 başarı elde edebileceği bilinmektedir.

Lazer epilasyon yaptıran kişilerin yorumları da göz önünde bulundurulduğunda bu yöntemin istenmeyen tüy sorununu çok büyük ölçüde, kalıcı olarak çözdüğü görülebilmektedir.

Lazer Epilasyonun Etkili Olabilmesi İçin Kaç Seans Gereklidir?

İstenmeyen tüylerde gözle görülür bir azalma meydana gelebilmesi için yaklaşık 2-3 seans bu tedavinin uygulanması gerekmektedir.

Kılların tamamen yok olması için gereken seans sayısı kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Genellikle lazer epilasyonun etkilerinin net olarak gözlenebilmesi için kabul gören seans sayısı 6-8 arasında kabul edilmektedir.

Belli bir zaman sonra kıllar iyice incelir ve birkaç seans sonrasında da tamamen ortadan kalkar.

Lazer Epilasyon Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lazer epilasyon tedavisi uygulandıktan sonra uzmanlar kişilerin ciltlerine göre kullanmaları gereken kremler önerebilir,

Seans sonrası yaklaşık 1 hafta epilasyon bölgeleri doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakılmamalıdır. Ancak kişiler güneşe çıkmaya mecbur kalırlarsa yüksek koruma faktörlü güneş kremleri kullanmayı ihmal etmemelidirler.

Seans sonrası duş alırken su sıcaklığının fazla yüksek olmaması, mümkünse soğuğa yakın ılık su ile yıkanılması gerekmektedir. En azında ilk 48 saat içerisinde bu kurallara uyulmalıdır.