İpek Kirpik | Evolusi Güzellik | Lazer Epilasyon Eskişehir | Cilt bakımı

Hizmetlerimiz

İpek Kirpik

İPEK KİRPİKTE KULLANDIĞIMIZ MARKA MAKLORA’ DIR. YAPIŞTIRICIDA MAKLORADIR.
LÜTFEN ARAŞTIRIN  MAKLORA KİRPİKTE EN İYİ MARKA OLARAK BİLİNMEKTEDİR.
ÇİN MALI KİRPİK VE YAPIŞTIRICILAR KULLANARAK ASLA İŞLEM YAPMIYORUZ.
ADETLE SINIRLANDIRMIYORUZ.
KENDİ YAPTIĞIMIZ İŞLEMLERDEN ÖRNEKLER;

İpek Kirpik hakkında bilinen 5 yanlış bilgi

İpek Kirpik uygulaması yaptırmaya karar verdiniz ve bunu çevrenizdekilere söylediğinizde hemen size bir takım bilgiler aktarılmaya başlanacak, hatta siz biraz bunlardan tedirgin olup google ‘da arama yapmaya başlayacaksınız. Sonuçta çok sayıda bilgisi olmayan fakat eline kalem alıp,” ben blog yazarım her şeyden anlarım” diyen bir takım arkadaşların, ben gittim , şöyle oldu , böyle oldu gibi konu hakkındaki hikayelerini okuyacaksınız. Genelde bu yanlış bilgileri 5 ana başlıkta toplayıp gerçeklerini  bir de bu işin uzmanı olarak benden dinlemenizi isteyeceğim

İpek Kirpik Uygulaması acıtır
       
İpek Kirpik uygulaması yaptırdınız ve gözünüzde acı ve kirpik diplerinde ağrı hissediyorsanız, yaptırdığınız uygulamada sorun var demektir. Öncelikle kirpikler teknik bilgisi olmayan, bu işin uzmanı olamayan bir kişi tarafından uygulanmış olabilir. İkinci  bir sebep kirpiklerin taşıyabileceğinden çok daha fazla kirpik takılmıştır. Bu özellikle volume kirpik uygulamalarında sık görülür. Diğer bir sebepte kalitesiz yapıştırıcı ya da çok sert ucuz kirpik kullanılmıştır yada kirpik diplerine yapıştırıcı bulaştırılmıştır. Eğer bunların hiç biri yoksa kullanılan yapıştırıcıya karşı alerjiniz olabilir. Eğer alerjiniz varsa zaten bir, iki saat içinde göz aklarınızda kızarma ve ileri derecede kaşıntı başlayacaktır.
Bu durumların dışında İpek Kirpik uygulaması acıtmaz ve ağrı vermez


Resim1:Hatalı yapılmış kirpik uygulamasına bağlı konjonktivite. Resimde görüldüğü gibi yapıştırıcı kirpik diplerine uygulanmış ve tüm kirpikler birbirine yapışmış.
İpek Kirpik Uygulaması kendi kirpiklerimi döker.

Size şimdi en kötü haberi vermem lazım. Çünkü zaten kendi kirpikleriniz 90 günde bir dökülür ve yerine yenisi çıkar. Kirpiklerimiz vücudumuzdaki diğer kıllardan farklı değildir. Onun da bir yaşam döngüsü vardır. Doğar, büyür ve dökülür. İpek Kirpiklerde kendi kirpiklerinize takıldığından; kendi kirpikleriniz döküldüğünde üzerine eklenen İpek Kirpiklerde dökülür. Bu arada tüm kirpikleriniz aynı yaşam döngüsünde olmadığı için eklenen kirpik ömrünü tamamlamaya yakın bir kirpiğe eklenmişse, daha erken dökülür. Bu yüzden tüm kirpik uygulamalarında eklenen kirpik tipine göre 2-3-4 haftada bakım yapılır. Bu bakımlarda dökülenlerin yerine ekleme yapılarak aynı görüntü sağlanır.
Yani doğru bilgi gerçekten İpek Kirpik takılmış, tekniğine uygun olarak yapılmış , kaliteli malzeme ve yapıştırıcı kullanılmışsa; İpek Kirpik uygulaması kendi kirpiklerinizi dökmez.

Resim 2: İpek Kirpik uygulaması diye ucuz makyaj kirpiklerinin uygun olmayan yapıştırıcılarla kirpiklere uzman olmayan bir kişi tarafından takılması sonucu oluşan kirpiklerdeki dökülme ve hasar

İpek Kirpik Uygulaması kirpiklerimde incelmeye ve cansızlaşmaya neden oldu

İpek Kirpik uygulamasının sizin kirpiklerinizin yaşam döngüsüne hiç bir aşamada etkisi bulunmamaktadır. Siz İpek Kirpik uygulaması yaptırıp onu çıkarttığınızda evet kirpikleriniz size ince ve zayıf gelecektir. Çünkü 1 aydır her gün aynaya baktığınızda görmüş olduğunuz o muhteşem İpek Kirpikler gidince gözünüz size çıplak gibi gelecektir. Bu gözünüzün ve çevrenizdeki insanların sizin o görüntünüze artık alışmasından kaynaklanmaktadır. Şöyle düşünün rimel sürüp onu çıkarttığınızda görüntünüz aynı mı olur. Tabi ki hayır. Dolayısıyla doğru bilgi  İpek Kirpik kirpiklerinizde incelmeye ve zayıflamaya neden olmaz.

İpek Kirpiklerin kullanım kuralları yoktur.

En sık bilinen yanlış bilgi. İpek Kirpik kullanmak istiyorsanız mutlaka kullanım koşullarına uymalı, kirpik uzmanınızın sizi çağırdığı günlerde bakımını yaptırmanız gerekir. Bu kullanım şartlarına uymanız sizin kirpiklerinizi daha uzun sürede verdiğiniz parayı hak edecek şekilde kullanmanızı sağlar.

Her zaman her şeyin ucuzunun bulunabileceği bir gerçek olmasına rağmen İpek Kirpik uygulaması belirli maliyetlerin altında yapılabilecek bir uygulama değildir. Bu yüzden ucuz İpek Kirpik uygulaması sonucunda gerçekten yukarıda yazan 5 hususta başınıza gelebilir. Fakat onun dışında korkmadan güvenle bu uygulamayı yaptırabilirsiniz