Evolusi Güzellik | Lazer Epilasyon Eskişehir | Cilt bakımı

Belgelerimiz

Evolusi Güzellik Salonu, Eskişehir'de en üst kalitede hizmet veren güzellik ve bakım merkezlerinden biri olarak tamamen Sağlık Bakanlığı onaylı cihazlarla lazer epilasyondan profesyonel cilt bakımına, ağdadan el ayak tırnak bakımına kadar çeşitli hizmetleri titizlikle gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana her zaman daha iyi hizmet verebilmek için gerek eğitimler gerek cihaz yenilemeleri ile kendisini geliştiren firmamız birçok kadının cildi için en güvenilir adresi olmayı başarmıştır.

Eskişehir güzellik merkezi olarak tamamen profesyonel bir ekiple çalışan Evolusi Güzellik Salonu, sadece kadınlara özel hizmet vermektedir. Hizmet verdiği alan ne ise o konuda uzmanlaşmış, eğitimlere katılmış ve varsa özel cihazların kullanımı konusunda %100 eğitimli personellerimizle her konuğumuza önem veriyor, salonumuzdan memnun ayrılmaları için sistemli bir şekilde çalışıyoruz.

Profesyonel hizmet ilkesi ve salonda uygulanan yüksek standartlardaki hizmetlerle Eskişehir güzellik salonu aramalarında, tavsiyelerinde ilk sıralara oturmayı başaran Evolusi Güzellik Merkezi,  tepeden tırnağa güzellik ve bakım işlemlerinizde yanınızdadır.

Biz En İyiyiz

Sektördeki on yılı aşkın tecrübeyle sertifikalı uzmanlarımız, size en yüksek seviyede hizmet sunmak için her tedaviyi ve paketi tamamen kişiselleştirilmiş ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre tasarlamaya adamıştır.

Yenilikçi Yaklaşımlar

Salonumuzda Eskişehir’in en modern ve kaliteli hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Son teknoloji cihazlar, ürün ve hizmetler.

Ücretsiz Wi-Fi internet

Çocuk oyun ve bakım odası

Engelliler için lavabo

Sınırsız ikram servisi