Evolusi Güzellik | Lazer Epilasyon Eskişehir | Cilt bakımı

Cihazımız

Cihaz Teknik Özellikleri ve Sayfanın Altında Videosuda Mevcuttur

Lazer markası "EVOLUSİ" DİR. İPL , ALEXSANDER ,DİODE DEĞİL HİBRİTTİR!!!

Gerçek Buz Lazerdir

Odaklı Safir filitre

Işık Spektrumu 600-1200 Nm

Spektrum Odağı 750- 810 Nm

Atış Hızı 1-10 HZ

Güç 2000 W

Onay: Ce Belgeli onaylıdır!

Ölçüler

En: 55 Cm

Derinlik: 65 Cm

Yükseklik:120 Cm

Ağırlık 105 Kg

Soğutma

Senkronize çift soğutma Sistemi

-35 Derece max soğutma kapasitesi

Sistem

Evolusi İşletim sistemi

Ekran 11,6 Kapasitif

Yazıcı kağıt boyutu: 80 mm

Güvenlik 

Parmak İzi

Parola Koruma

Rfid Sistemi (Anahtarlık- Kart)

Müşteri Seans Kayıt 3 Farklı yerde 

Bağlantı

İnternet

Wi-fi

Ethernet

Rs-232 Bağlantı

İos Andorid Uygulama Bağlantısı

 

Dünyada Bir İlk Uygulama yaptırdığınız cihaza müşteri şifrenizle 24 saat bağlanabilir atış sayılarınızı, seanslarınızı, tarihlerinizi, uzmanlarınızı ve hangi bölgelere kaç atış yapıldığınız anlık olarak takip edebilirsiniz.

LAZER ARAŞTIRMASI YAPANLAR İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLER!!!

6 MADDEDEN OLUŞAN ÖNERİDİR

LÜTFEN OKUYUN PARANIZI ÇÖPE ATMAYIN

Öncelikle bize gelin biz doğruyuz herkes yanlış demek değil amacımız, bunu samimi olarak belirtiriz. Bir çok merkez işini son derece iyi yapıyor.

1-) Eskişehir’de sizin de fark ettiğiniz gibi inanılmaz bir karmaşa bulunmakta herkes benim cihazım en iyi diyor Türkiye’de tek bende diyenleri bile görüyoruz İyi bir cihazın tek kişiye satılması size de garip geliyor değil mi ?

2-) Buz lazer kullanmayan yerler değişik fikirlerle akıl karıştırıyor Buz Başlık, Balığı Buz, Soğuk lazer gibi ifadeler kullanıyor. Genelde sonradan buza çevrilmeye çalışılan lazer kullananlar bu şekilde söylüyor.

3-) Diğer sorun sosyal medya hesaplarında en iyi cihazların görsellerini paylaşarak kendi cihazlarını koyamamalarıdır buna dikkat etmenizi öneririz. Size sunulan görsel ve marka işlem yaptırdığınızda söyledikleri cihazla aynımı?

4-) Lazer başlıkları en önemli maliyettir ve ömürlüdür bittiğinde değiştirilmesi gerekir değiştirilmezse de atış yapar fakat etkisizdir başlık değiştirilmez ise 250 tl ye bile tüm vücut 8-10 seans lazer yapılabilir. Gittiğiniz yerde başlığın atış sayısını görmek isteyin bu sayaçlar araç km si gibidir başlık değişmeden sıfırlanamaz işini doğru yapan her merkez bunu göstermekten memnuniyet duyacaktır.

5-) Cihaz maliyetlerini en basit yolla sahibinden com adresine girerek araştırabilirsiniz 10.000 TL yede -100.000 TL yede cihaz olduğunu göreceksiniz her salonun lazer işlemi yapmasının sebebi budur. %70-80 lere varan oranlarda indirim kampanya yapıp ağda fiyatına lazer yapanların iyi cihazları kullanmasının ihtimali var mıdır? Bize soracak olursanız iyi cihazların maliyeti düşünüldüğünde imkansızdır.

6-) Bir diğer tehlikede devasa kampanyalarla 2-3 ay içinde çok müşteriye paket satıp işyerlerini kapatıp ortadan kaybolmalarıdır. Tercih edeceğiniz merkezin geçmişini araştırın yerinde görün samimiyetlerini anlamaya çalışın.

BİZİM KURALLARIMIZ ve SİZE SUNDUKLARIMIZ;

Merkezimizde işe yaramayacak hiç bir uygulama önerilemez ve yapılmaz .

Kimseyi bekletmemek adına sadece randevuyla çalışıyoruz.

Lazerde yapılan tüm işlemlerinizi 3 farklı yere işleyerek takip ediyoruz aynı zamanda odalardaki ekranlardan sizlerde takip edebiliyorsunuz bunun avantajı nedir size kaçla atmıştık kaçıncı seanstı hangi bölgeydi kimdi uzmanınız gibi sorular asla sormayız.

Her seans kaç atış yapıldığını sizlerde görerek takip edebilirsiniz lazerde atış değerleri kadar atış sayısı da önemlidir.

Seans zamanlarınızın takibini tarafımızdan titizlikle yapılır yaklaştığında size bilgi verilir.

Hijyen konusunda son derece iddialıyız.

Tüm kullanılan ürünler kişiye özel ve kullan at şeklindedir.

7/24 instagram sayfamızdan internet sitesi canlı yardımından whatsapp, facebook, twitter hesaplarımızdan gelen sorularınız son derece hızlı cevaplandırılır.

Tüm işlemler sertifikalı uzmanlar tarafından yapılır.

Size davranış şeklimizi asla yaptırdığınız işlemin ücretine göre belirlemeyiz.